معرفی سایت های قرآنی کشور ( راه بهشت )
Rate this post

Rate this post

موسسه قرآنی راه بهشت با هدف ترویج مبانی قرآنی و نشر معارف شیعه از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است و حالا با انتشار محتوای قرآنی و دینی در فضای دیجیتال قصد دارد نشر معارف را در سطح وسیع تری نمایان سازد.

دارالقرآن موسسه فرهنگی پیام غدیر با هدف حمایت از مجموعه های قرآنی کشور به معرفی سایت های قرآنی و محصولات قرآنی می پردازد تا شما عزیزان با مجموعه های قرآنی موفق کشور نیز آشنا شده از تولیدات رسانه ای آن ها نیز بهره مند شوید.
پس در ادامه بخوانید که …

این مجموعه در مختصر معرفی خود اینگونه نوشته است که: وب سایت موسسه قرآنی راه بهشت توسط شیعیان اهل بیت (ع) و با هدف نشر معارف اسلام و مبانی دینی راه اندازی شده است.

تصویری از آخرین بروز رسانی صفحه وب سایت موسسه قرآنی راه بهشت

ضرورت تاسیس موسسه قرآنی راه بهشت

لزوم همبستگی یک تیم پژوهشی برای تولید ایده و محتوا و ضرورت اتحاد مربیان و معلمان تدبری قرآن برای کودکان و نوجوانان در راستای پاسخگویی به تقاضاهای تدریس و پر کردن خلأ آموزش مفهومی و کاربردی قرآن در عرصه رسانه برای سنین ۷ سال به بالا، همه اینها اقتضای تاسیس یک موسسه و ضرورت تهیه یک مرکز علمی و اجرایی را به همراه داشت.

ابتدا ضرورت تاسیس چنین موسسه و مرکزی در شهر تهران برحسب میدان فعالیت، این موسسه را به سمت تاسیس مرکز آموزش تدبری دانش­ آموزان در تهران سوق داد. اما به تدریج و در مدت زمان کوتاهی خدای متعال بنای این موسسه را در قم نهاد شد.

شما می توانید با جستوجوی عنوان “موسسه قرآنی راه بهشت” در موتور های جست و جو و یا نوشتن این آدرس http://www.raahebehesht.ir در نوار جستوجوی مرورگر خود با این مجموعه و فعالیت های ایشان آشنا شوید.

در پناه قرآن محفوظ باشید
« ما را به دوستان خود معرفی کنید »

admin

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید